Завдяки dc fandome 2021 ми отримали перший погляд на фільм « флеш » з езрою міллером, який обіцяє внести мультивселенную в кіновсесвіт dc. І тепер, з’явилися подробиці того, до яких наслідків це може привести.

Згідно користувачеві twitter під ніком vieweranon, після того, як режисери « бетгерл » заявили, що в їх стрічці з’явиться «справжній» бетмен, насправді вони мали на увазі версію майкла кітона. Додається, що кінцівка “флеш ” об’єднає всесвіт тіма бертона з кіновсесвіту dc, а сам твіт ви можете побачити нижче:

It’s keaton. At the end of the flash the dceu and burtonverse will have merged and keaton will be batman, if that wasn’t already clear. Https://t.co/7mqr6rqsfo

– vampireanon (@vieweranon) october 17, 2021

Це кітон. У кінцівці “флеш ” всесвіт бертона об’єднається з кіновсесвітом dc, і кітон стане бетменом, якщо це ще не було ясно.

Вже ходили чутки, що майкл кітон з’явиться в « бетгерл », де він виступить наставником барбари гордон, як і це схожим чином зроблено в мультсеріалі « бетмен майбутнього ». Коментарі vieweranon також підтверджуються попередніми чутками, що “флеш ” перезавантажить кіновсесвіт dc в тій чи іншій формі, але це мало не перший раз, коли мова йде про злиття із всесвітом « бетмен