Розробники зі студії relic entertainment випустили новий трейлер майбутньої стратегії age of empires iv, присвячений фракції французів. При грі за цю націю гравцям потрібно діяти швидко і рішуче, покладаючись на кавалерію.

Джерело зображення: news.xbox.com

Важлива особливість нації в грі-бонуси до розвитку економіки. Якщо гравець зведе потрібні споруди на території, що входить в підпорядкування французької фортеці, то виробництво основних бойових юнітів (лучники, рейнджери і кавалерія) буде обходитися дешевше.

Згадана кавалерія є ключовим бойовим юнітом у французів-вона дозволяє проводити агресивні атаки на ворогів вже на ранніх етапах ігрової партії. У момент планування “бліцкригу” також важливо покладатися на французьких арбалетників і не забувати про гармати.

В кінці вересня автори age of empires iv опублікували запис матчу, де фракція русь протягом 40 хвилин вела бій зі священною римською імперією.

Age of empires iv надійде в продаж 28 жовтня для пк (steam, microsoft store, xbox game pass). На момент релізу в грі буде вісім унікальних націй і чотири кампанії.