Компанія fujifilm анонсувала випуск нового мобільного фотопринтера, що використовує широкоформатний фотопапір instax wide. Ідейно модель instax link wide smartphone printer ідентична більш ранньої версії instax mini link-власник може прив’язати до принтера смартфон по bluetooth і друкувати з нього фото в стилі старих знімків на polaroid.

Pcmag.com

Аркуші паперу для instax wide приблизно вдвічі більше, ніж картки для instax mini, приблизно, розміром з дві банківські картки, розташовані пліч-о-пліч. Це означає, що їх буде не дуже зручно носити в гаманці, зате в інших умовах фото більшого розміру виглядає набагато краще.

Принтер link wide також сумісний з торішньою беззеркалкой fujifilm x-s10, це дозволяє обійтися при друку без посередництва смартфона або комп’ютера. З іншими камерами знімки доведеться вивантажувати з пам’яті на смартфон для подальшого друку за допомогою програми instax link.

У fujifilm заявляють, що заряду акб принтера link wide буде достатньо для друку 100 знімків. Є два режими передачі кольору: “багатий” і “натуральний«, завдяки чому можна вибрати між» яскравими і захоплюючими «і» насиченими і класичними” знімками. Додатково можна редагувати зображення в додатку, наприклад — обрізаючи їх і додаючи текст.

Instax link wide smartphone printer надійде в продаж вже в цьому місяці за ціною від $149,95. Також компанія представляє варіант карток instax wide з чорними рамками, які будуть продаватися по $21,99 за упаковку з 10 штук.