Шанувальники незвичайних симуляторів знайшли новий будинок в gas station simulator-нішевому симуляторі, який швидко став однією з найбільш продаваних ігор на steam, займаючи на момент написання п’яте місце.

Цей новий будинок-хитка бензоколонка в глушині, яка відчайдушно потребує фарбування, але це ж ремонт, чорт візьми! а ремонт-це велика частина привабливості gas station simulator. Фарбування, ремонт, обладнання – тут стільки всього цікавого, а ми навіть не дісталися ще до бензину.

У грі gas station simulator вам належить вдихнути нове життя в покинуту заправну станцію на трасі 66. Вам потрібно заправляти машини, обслуговувати клієнтів, наймати співробітників, запасатися закусками і багато іншого. Що буде в ящику з льодом? скільки палива нам потрібно на тиждень? хто буде виносити сміття? і ще, що це за плюшевий байкер і літаюча тарілка в трейлері?

Розробник drago entertainment робить ставку на суперечливе задоволення від подібних симуляторів: бачити, як ваші зусилля повільно покращують щось з часом і насолоджуватися цим процесом, який може здатися стомлюючим деяким гравцям. Якщо вам не подобається ця ідея, ви завжди можете спробувати безкоштовний пролог.