генеральний директор і президент amd доктор ліза су взяла участь у конференції code conference в беверлі-хіллз, каліфорнія.

Під час інтерв’ю на сцені з продюсером code conference карою свішер і репортером cnbc джоном форттом доктор ліза су розповіла про дефіцит кремнію і компонентів, який вразив ринок пк з початку пандемії covid-19 в кінці 2020 року. Майже рік. Після того, як ціни на чіпи різко зросли, геймери та ентузіасти обладнання намагаються знайти процесори, відеокарти та ігрові консолі за розумними цінами.

За словами лізи су, дефіцит буде зберігатися до кінця 2021 року. Amd, яка покладається на постачальників компонентів та зовнішніх виробників, має проблеми із задоволенням попиту, як і конкуруючі компанії, такі як nvidia та intel. Останній тільки що почав будівництво нових заводів в арізоні, сша.

Ліза су тепер очікує, що в першій половині 2022 року пропозиція буде «ймовірно обмеженим», але в другій половині року нестача мікросхем стане менш гострою. Це, безумовно, не новина, яку очікували почути геймери та ентузіасти.

Су зазначила, що пандемія підняла попит на новий рівень, і всі галузі шукають нові компоненти. Вона сказала «що»ніхто не очікував такого великого попиту”. Вона применшила вплив кріптобізнесу на дефіцит і підтвердила, що це досить невелика частина бізнесу amd. На відміну від nvidia, яка представила алгоритм lite hash rate для своїх графічних процесорів, amd не обмежила продуктивність хешування своїх відеокарт.