Гравцям action / rpg genshin impact належить взяти участь в наступному івенті оновлення 2.2, який називається «воїни лабіринту». Мандрівникам потрібно досліджувати підземелля, щоб отримати різні нагороди, включаючи чотиризіркового персонажа синь янь.

Подія пройде з 21 жовтня по 8 листопада. А магазин івенту буде доступний до 15 листопада. Взяти участь можуть гравці, які досягли 30 рангу пригод і завершили завдання архонтів ” том ii. Глава iii: всевидючий бог, тлінний світ».

Використовуючи підказки на карті гравцям необхідно знайти підземелля містична палата омме, а також пройти випробування разом з сікі тайсе, який володіє магією амулетів.

Перед тим, як відправитися в підземелля, ви зможете вибрати склад команди і сікіфуди. Потрібно зібрати 2 загону, перший буде використовуватися для проходження підземелля, а другий зможе замінити його. Сикіфуди дають різні ефекти, що допомагають під час битви. Всього передбачено 9 видів сикіфудов, але вибрати можна тільки 3.

Підземелля випробування складається з 2 поверхів з декількома кімнатами. Гравцям потрібно слідувати підказкам на карті, щоб знайти на кожному поверсі кімнату, де розташований апарат вироку. Після того, як ви переможете всіх супротивників близько апарату вироку, вам стане доступний наступний поверх. Для завершення випробування вам належить пройти всі битви поруч з апаратами в підземеллі.

На міні-карті з’явиться спеціальна кнопка, за допомогою якої можна дізнатися подробиці поточної зони випробування, а також побачити вже досліджені вами області і зони біля них.

У кімнатах випробувань знаходяться механізми і скрині. Щоб потрапити в деякі кімнати, вам належить розібратися з механізмом з попередньої. На карті будуть відзначені кімнати зі скринями, механізмом воріт і апаратами.

Існує 5 типів апаратів. Вони здатні витягати амулети, закликати ворогів, лікувати і воскрешати персонажів, змінювати склад загону, а також закликати боса.

Під час випробувань можна використовувати амулети сікіфуд, які істотно спростять проходження. Амулети дають за вбивство супротивників близько апарату битви або люті і апарату вироку на першому поверсі. Крім того, амулети витягуються з апарату амулетів. При цьому є ймовірність отримати друк прокляття з якимось негативним ефектом. Якщо жоден із запропонованих амулетів вам не підходить, у вас є можливість витягнути нові за спустошену сікіфуду, яку дають за виконання випробувань.

Необхідно пам’ятати, що у випробуваннях є приховані пастки під назвою поля прокляття. Наступивши на таку пастку ви можете постраждати від вибуху або отримати негативний ефект друку прокляття.

Досліджуючи підземелля, а також виконуючи випробування гравці будуть отримувати “порожні копії”. Вони витрачаються в розділі події на поліпшення магії амулетів сікі тайсе.

А за різні бойові випробування передбачені камені витоку, досвід героя і мора. Крім того, в бойовому пропуску з’являться нові завдання, які пов’язані з івентом.

Якщо вам потрібно вийти з підземелля, скористайтеся опцією “відлучитися”, щоб зберегти поточний прогрес і повернутися до нього пізніше, або “завершити випробування”, обнуливши тим самим поточний прогрес.

нагороди

За успішне виконання випробувань передбачена спеціальна валюта події” стерті скрижалі”, яку можна обміняти на різні нагороди в магазині івенту. Гравці зможуть отримати камені витоку, корону прозріння, книги досвіду, чарівну руду посилення, матеріали для персонажів і мору.

Крім того, завершивши завдання “шлях тайсе” і зібравши 4 000 стертих скрижалей у гравців з’явиться можливість витратити 1 000 скрижалей, щоб отримати чотиризіркового персонажа синь янь (піро).