Оптимізація windows

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Glary Utilities – безкоштовний набір інструментів і утиліт для налаштування і оптимізації операційної системи з комплексом засобів для очищення та управління ПК. Крім того, за допомогою Glary Utilities можна розділяти і з’єднувати великі файли, зашифровувати і розшифровувати дані, проводити пошук дублікатів файлів, безповоротно видаляти файли і робити багато чого іншого.

Набір утиліт допомагає швидко налаштувати операційну систему Windows, покращує роботу системи і її швидкодія. Недосвідченим користувачам програма дозволяє виконати потрібні дії в 1-2 кліка. А для більш просунутих користувачів у програмі передбачені більш тонкі налаштування. Працює стабільно і досить швидко.

Основні можливості Glary Utilities

  • Очищення – очищення диска (видалення сміття зі всіх дисків), очищення реєстру, видалення непотрібних записів реєстру), виправлення ярликів на робочому столі і в головному меню, менеджер деінсталяції (повне видалення непотрібних програм).
  • Оптимізація – менеджер автозапуску (управління розділом автозавантаження), оптимізатор пам’яті (оптимізація пам’яті в режимі реального часу), менеджер контекстного меню, дефрагментація реєстру для прискорення роботи.
  • Безпека – стирання слідів перебування в інтернеті (Інтернет куки, Інтернет історія), стирач файлів (видалення файлів без можливості відновлення), відновлення видалених файлів, шифрування і розшифрування файлів (захист вибраних файлів від сторонніх).
  • Програми – аналіз дисків (інформація про вибрані файли і папки), пошук дублікатів для звільнення дискового простору, пошук і видалення порожніх папок, розрізання та об’єднання файлів.
  • Сервіс – менеджер процесів, Асистент IE (управління розширеннями і надбудовами браузера IE), системна інформація і стандартні інструменти Windows.
  • Вкладка «1-кліком» дозволяє здійснити оптимізацію роботи Windows у кілька кліків. Проводиться очищення реєстру, виправлення ярликів, пошук небезпечних елементів запуску, очищення тимчасових файлів, видалення історії відвідання сторінок в Інтернеті і видалення шкідливих програм.

Розмір: 14,5 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Glary Utilities


04.09.2017


Оптимізація windows Твикер


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Wise Care 365 – очищення і оптимізація комп’ютера

Auslogics Browser Care – управління розширеннями у браузерах

AnVir Task Manager – налаштування комп’ютера на максимум

Puran Utilities – оптимізація і очищення системи, набір утиліт
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист