Корисні поради

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Для реєстрації на якомусь сайті або грі, найчастіше потрібне введення поштової скриньки, на яку прийде посилання для підтвердження реєстрації. Для того, щоб зареєструвати декілька облікових записів на одному сайті, необхідно реєструвати різні поштові скриньки, інакше при вказівці одного і того ж поштової адреси, ви отримаєте щось на подобі «обліковий запис з таким ящиком вже існує».

Реєструвати декілька поштових скриньок незручно, непрактично і времязатратно. Але, вихід є, якщо ви користувач пошти Gmail, то ви зможете використовувати одну поштову скриньку для реєстрації декількох облікових записів на одному сайті.

Кілька реєстрацій на одну поштову скриньку

Будемо використовувати в якості прикладу поштову скриньку [email protected] Якщо ви володієте шухлядою з таким ім’ям, додаючи заголовок точку (приклад [email protected]), для сайтів це будуть різні ящики, але всі листи, надіслані на такий ящик, будуть все одно потрапляти в [email protected]

Створюємо кілька імен для поштового ящика

Щоб спростити завдання, можна скористатися програмою GmailS Generator, яка шляхом додавання точок створює багато різновидів вашої поштової скриньки на gmail.com.

Завантаживши в програму ім’я blog, на виході зберігаємо текстовий документ з готовими іменами ящиків, в даному випадку, вийшло 7 різних/однакових ящиків.

Розмір: 10,3 МБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати GmailS Generator


04.01.2017


Корисні поради


3

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Як обрізати фото або вирізати частину зображення?

Transmute – переносимо закладки з одного браузера в інший

Особливості Windows 7, яких немає в Windows 10

Adblock гальмує комп’ютер і браузер?
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист