Захист комп’ютера

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

GuardBuferCleaner – безкоштовна програма призначена для автоматичного очищення буфера обміну Windows. В основі її роботи лежить простий, надійний і безпечний алгоритм очищення буфера обміну різний інформації (текст, посилання, картинки та інша інформація).

Як очистити буфер обміну за допомогою програми:

Просто запустіть утиліту і натисніть кнопку «Очистити буфер». Ви можете вибрати інтервал часу, після закінчення якого програма буде автоматично очищати буфер.

Навіщо це потрібно?

Така процедура використовується для підвищення безпеки та конфіденційності ваших даних, особливо при повсякденній роботі за комп’ютером і використанні поширених і затребуваних команд “Копіювати (Ctrl+C) і Вставити (Ctrl+V). Справа в тому, що дані по мірі копіювання потрапляють у буфер обміну і можуть бути легко скомпрометовані зловмисниками, які отримали доступ до вашого комп’ютера.

Як приклад, ви скопіювали пароль або номер банківської карти, для того, щоб вставити у форму або документ. І навіть, якщо ви використовуєте для зберігання важливих даних спеціальні сховища з шифруванням, то при копіюванні вони потрапляють в буфер обміну і можуть залишатися там досить довго, і зловмиснику залишиться тільки скористатися не хитрою командою «вставити» і отримати ваші конфіденційні дані.

Також очищення буфера обміну може знадобиться і в цілях боротьби з деякими шкідливими програмами і вірусами, або для коректної роботи деяких додатків.

Розмір: 90 КБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати GuardBuferCleaner

Дзеркало GuardBuferCleaner


17.07.2017


Захист комп’ютера Міні програми


2

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Детектор порожніх каталогів – пошук і видалення порожніх папок

Desktop Graffitist – малюємо на робочому столі

Microsoft GIF Animator – простий спосіб створення анімашок

Ninja Pendisk – захист комп’ютера від зараження через USB
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист