Hbo пропонує перший погляд на серію приквелів «ігри престолів», дія якої розгортається за 200 років до оригінального серіалу і слідує за династією таргарієнів.

Готові до нової гри престолів? hbo нарешті демонструє перший тизер-трейлер серіалу-приквела»будинок дракона”.

Канал hbo мало що розповідає; останнє, що ми знаємо про дату прем’єри, – це 2022 рік. Але тизер-трейлер показує ряд персонажів і задає новий тон шоу. Глядачі побачать деякі знайомі локації і символи будинків, але не чекайте побачити джона сноу або ар’ю старк, так як дія “будинку дракона” відбувається за 200 років до подій серіалу “гра престолів”.

Шоу буде розвиватися за сюжетом книги джорджа мартіна “полум’я і кров”, в якій основна увага приділяється історії будинку таргарієнів. Він знаходиться на межі громадянської війни, борючись – як ви вже здогадалися – за трон. Насправді, дії серіалу можуть початися трохи раніше, ніж почнеться внутрішня боротьба за владу, що дозволяє глядачам познайомитися з усіма основними персонажами.

олівія кук в ролі алісент хайтауер і ріс іфанс в ролі отто хайтауера (фото: warnermedia)

Трейлер демонструє химерні обладунки, середньовічну гру на мечах і багато вогню. Але дракона можна побачити лише мигцем. Враховуючи, що цей період в історії гри престолів передує зникненню драконів, а історія слідує за будинком, найбільш тісно пов’язаним з драконами (також, як ви знаєте, назва серіалу), ми можемо очікувати побачити чимало жахливих істот в шоу.

Шанувальники, засмучені останніми сезонами і закінченням серіалу “гра престолів”, можуть розвіяти деякі зі своїх побоювань за допомогою цього приквела. У той час як серії в останніх сезонах випередили публікацію власної серії книг джорджа мартіна і зіткнулися з проблемами через це, вихідний матеріал house of the dragon вже написаний.