Дослідження, проведене компанією counterpoint technology market research, говорить про те, що бренд honor зміцнює позиції на найбільшому в світі ринку смартфонів — китайському.

Марка honor, нагадаємо, була змушена відокремитися від телекомунікаційного гіганта huawei у зв’язку з жорсткими санкціями з боку сполучених штатів. Після цього бренд honor посилив науково-дослідну діяльність і анонсував ряд продуктів, що отримали популярність серед споживачів.

В результаті, продажі honor в серпні в кнр підскочили на 18% в порівнянні з попереднім місяцем. Це, як зазначається, зробило компанію одним з найбільш швидкозростаючих брендів в сегменті смартфонів.

Більш того, марка honor змогла за підсумками минулого місяця обійти xiaomi за обсягом продажів апаратів на китайському ринку. У списку провідних постачальників бренд honor опинився на третьому місці з часткою приблизно 15 %.

Найбільшою популярністю в китаї користуються смартфони vivo: в серпні частка цієї компанії склала приблизно 23 %. На другому місці знаходиться ще один місцевий розробник-oppo з результатом близько 21 %.