0

Square enix нещодавно провела спеціальну демонстрацію супергеройського екшену marvel’s guardians of the galaxy для представників преси, тому в мережі почали з’являтися нові геймплейні відео проекту і враження журналістів.

Більшість видань позитивно оцінили показаний їм 1,5-годинний відрізок гри. Вони відзначають, що гравці зможуть досить часто приймати різні рішення, які в подальшому вплинуть на сюжет і ігровий процес. Наприклад, якщо краще розкрити історію важливого персонажа, то в майбутньому відкриється доступ до нових інструментів.

Під час битв з ворогами необхідно постійно підбирати потужні комбінації, враховуючи особливості кожного з членів свого загону. При цьому не обов’язково атакувати супротивників в лоб – в разі необхідності можна непомітно підкрастися до них, розповівши перед цим про свій план напарникам. Супутники, до речі, далеко не завжди будуть погоджуватися з пропозиціями пітера квілла.

Нагадуємо, що реліз гри намічений на 26 жовтня поточного року. Зіграти в неї можна буде на комп’ютерах, а також консолях поточного і минулого поколінь, включаючи nintendo switch.