Корисні поради

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

В останній версії Windows 10 з’явився спеціальний режим, який може збільшити продуктивність комп’ютера в іграх. Давайте подивимося, як його включити і коли це потрібно робити.

Одним з безперечних достоїнств Windows 10 – це наявність величезної бібліотеки ігор. Більшість користувачів, які перейшли на Linux або інші альтернативні операційні системи, продовжують тримати на комп’ютері встановлену Windows 10 саме з цієї причини.

У Creators Update з’явилися нові функції, які дозволяють зробити Windows ще більш зручною і приємною в режимі гри.

Як включити ігровий режим?

В налаштуваннях операційної системи є спеціальний розділ «Ігри», в якому зосереджені всі необхідні параметри.

Відкриваємо розділ і заходимо у вкладку «Режим гри». Ввімкніть «Використовувати режим гри». Це ж дію можна виконати поєднанням клавіш Win + G, і у вікні активувати відповідну функцію.

В результаті використання режиму, ігри отримують більше ресурсів комп’ютера для забезпечення найвищої якості графіки і швидкодії.

Як справи йдуть насправді?

Згідно тестів, які були проведені виданням PC World, активація ігрового режиму призводить до неоднозначних результатів. Якщо на комп’ютері не працює ресурсномісткі фонові завдання, то гравець ніякого поліпшення не відчує. Як бачите, червоний стовпчик (ігровий режим включений) на діаграмах майже дорівнює синього (ігровий режим вимкнений).

Однак, після дослідники запустили на комп’ютері відтворення відео ролика з YouTube, програвач аудіо та антивірусне сканування файлів, і новий ігровий режим виявився дійсно корисним. Завдяки його застосуванню мінімальна частота кадрів в ігровому додатку значно зросла.

Від автора блогу: здивування видання з приводу неоднозначних результатів не зовсім зрозуміло, так як «Ігровий режим» просто фізично не може змусити працювати ваш комп’ютер швидше, ніж він може. Тому користь відбувається тоді, коли на комп’ютері запущено багато фонових додатків, і функція «ігровий режим» підвищує пріоритет в системі для вашої гри!


10.09.2017


Корисні поради


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Windows ISO Downloader – завантажити Windows офіційно

Огляд популярних програм для зберігання облікових записів

Сучасні браузери, як вибрати кращий

Функціональне застосування кнопки Win
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист