Ілон маск не втомлюється розповідати про світле майбутньомспутникового інтернету. За його словами, незабаром starlink буде передавати дані практично зі швидкістю світла.

В даний час назвати starlink ідеальним складно. Швидкість відповідає наземним мережам, а затримки перевищують провідні аналоги в кількараз. Мало того, нещодавно на супутникові антени ополчилися голуби, создающіепомехи і мікророзриви з’єднання. Незважаючи на це,ілон маск сповнений ентузіазму, адже вже скоро spacex виведе на орбіту супутники, оснащені надшвидкісним лазером.він не тільки збільшить показники starlink, але і усуне необхідність позаземних станцій.

За словами ілона маска, швидкість виявиться на40% вище, ніж по оптоволоконному кабелю, що відкриє доступ до неймовірно швидкої передачі даних без необхідності використання наземних станцій. Еслотталківаться від цієї інформації, то можна зробити висновок, що показник досягне приблизно 180 832 миль в секунду — 97% від швидкості світла.

Вже незабаром буде відключена наземна станція в арктиці, але накачування та інші показники надання послуг це не вплине. Ілон маскпланірует збільшити швидкість інтернету в кілька разів і знизити затримки до 50мс. Крім того, має збільшитися покриття полярних регіонів за рахунок супутниковнового покоління.