Компанія nintendo може відзначити 20-річчя серіалу metroid prime в 2022 році випуском оновленої версії найпершої частини серії для консолей сімейства switch . Про це в листуванні з користувачами розповіла відома журналістка та інсайдер емілі роджерс . Повноцінний гравців чекає ремейк або просто ремастер, не уточнюється.

Раніше передбачалося, що nintendo готує до релізу hd-версію збірки metroid prime trilogy.

” що стосується metroid prime trilogy. Останнє, що я чула-nintendo працював над metroid prime 1 для switch, плануючи відсвяткувати 20-річчя гри в 2022 році.

Я не знаю, що ми в підсумку отримаємо – трилогію або перевидання першої частини. Я схиляюся до другого, але сподіваюся на перше”, – написала роджерс.

У 2019 році старший редактор gameinformer імран хан заявив , що nintendo вже давно адаптувала metroid prime trilogy для nintendo switch, але вирішила приберегти його “до кращих часів”. . Він говорив, що nintendo хоче випустити збірку ближче до прем’єри metroid prime 4.

Перша частина metroid prime вийшла в 2002 році на gamecube. Друга і третя послідували в 2004 і 2007 роках на gamecube і wii відповідно. У 2009 році nintendo випустила на wii трилогію metroid prime trilogy з оновленим під контролер wii remote управлінням.

Крім серії пригод від першої особи metroid prime, за яку відповідають американські розробники, nintendo розвиває основну японську 2d-лінійку metroid. Вже 8 жовтня на switch вийде metroid dread .