Шутер battlefield 2042 , швидше за все, не буде випущений 22 жовтня, як планувалося спочатку.

Очікується, що реліз нового проекту dice і electronic arts зрушиться як мінімум на один місяць вперед. На це у себе в твіттері натякнув джефф грабб , за словами якого, пізніше на цьому тижні буде оголошено про перенесення ще одного тайтла. Назва поки не розкривається, але це точно не forza horizon 5 або halo: infinite .

I’ll add that i’m actually referring to a singular delay.

— jeff grubb (@jeffgrubb) september 15, 2021

Після цього в мережі з’явилася хвиля припущень про те, яку ж гру наздожене доля перенесення, і якщо вірити інсайдерам dealer gaming і ніку бейкеру , їй виявиться наступна частина battlefield.

Згідно з dealer gaming, тепер ea розраховує випустити шутер лише в 2022 році, тоді як бейкер розраховує на більш скромну затримку – всього місяць або близько того.

Якщо нік виявиться правий, то battlefield 2042 з’явиться на прилавках магазинів у святковий сезон 2021 року, що збігається з датою виходу battlefield v , яка також стартувала в листопаді.

___________________________________________________________________________________________

За інформацією тома хендерсона , battlefield 2042 дійсно чекає перенесення, але не на місяць або більше, як пишуть інші джерела, а всього на пару тижнів. Предпологаемая дата релізу-кінець листопада 2021 року . При цьому, бета-тестування не буде відкладатися і почнеться 22 вересня .

“затримка на кілька тижнів, а не місяців, що суперечить іншим чуткам, але це те, що я чув.

В даний час ходять чутки про кінець листопада 2021 року”.