Глава intel поділився своєю думкою про втрату свого великого клієнта. Пет гелсінгер запевняє, що apple ще повернеться, але не відразу.

Судячи з усього, пет гелсінгер вирішив змінити гнів намилість, адже останнім часом хвиля рекламних роликів неабияк зіпсила відносини між компаніями. Мало того, intel навіть вдалося переманити 12користувачів техніки apple. За словами пета гелсінгера,apple зробила хорошуработу, вважаючи, що може створити чіп краще, ніж intel. Дещо конкурентамдаже вдалося, а значить, тепер потрібно розробити куди більш якісний продукт.

«я сподіваюся з часом повернути цю частину бізнесу, а також багато інших. А поки я повинен переконатися, що наші продукти краще, що наша екосистема більш відкрита і яскрава, ніж у apple, і що ми даємо розробникам і користувачам більш вагомі причини використовувати продукти на базі intel. Я буду наполегливо боротися, щоб отримати бізнес тіма кука в етойобласті», — заявив пет гелсінгер.

При цьому глава intel усвідомлює, що повернення apple можетзанять роки. Однак пет гелсінгер натякнув, що не виключає того,що в майбутньому apple захоче випускати власні процесори на потужностях intel.