У мережі з’явився черговий варіант можливого дизайну поки ще тільки готується до випуску смартфона iphone 14 pro , дебют якого повинен відбутися восени наступного року.

Нові, досить якісні зображення підтверджують з’явилися раніше в мережі відомості про те, що майбутній флагман apple позбудеться, нарешті, потворної, на думку деяких, чубчика або вирізу для фронтальної камери.

Замість вирізу дисплей смартфона буде мати отвір довгастої форми, розташоване зверху по центру. Таке рішення дасть можливість звільнити частину площі дисплея для інших цілей. Хоча і воно припаде до душі далеко не всім.

До речі, вже є офіційні відомості на тему того, що лінійка iphone 14 позбудеться чубчика. Крім того, в мережі з’являлися дані про те, що компанія lg вже працює над новими екранами для смартфонів apple з отворами замість вирізу.

Крім того, на рендерах можна побачити, що основна камера iphone 14 pro буде як і раніше мати три об’єктива. При цьому вони не будуть об’єднані в єдиний модуль, як у нинішнього iphone 13 pro, а розташовані відокремлено один від одного.

Джерело

схожі матеріали: