Більшість виробників бездротових навушників пропонують дуже обмежене число варіантів своїх виробів — зазвичай чорний або білий, як правило, без півтонів. Такі навушники добре видно навіть здалеку і, як порахували в компанії jlab, така схема може не влаштувати деяких покупців. Компанія уклала угоду з косметологічним брендом orly для підбору найбільш популярних варіантів забарвлення корпусу для «мімікрії» під відтінки шкіри.

Истчоник: jlab

Для моделі go air tones компанії підібрали колекцію з семи відтінків колірної гами pantone, «компліментарних для людей по всьому спектру відтінків шкіри». У jlab повідомляють, що компанія вибрала за допомогою orly варіанти з понад 60 відтінків. Для тих, хто не може підібрати навушники «на око», jlab запропонує ar-примірювальну, що дозволяє провести віртуальну оцінку відповідності кольору навушників кольору шкіри.

Джерело: jlab

По суті go air tones являють собою модель go air pop, що коштує $20 і представлену компанією в серпні року, що минає. Це означає, що новинка отримає сенсорне управління, можливість використовувати кожен з навушників окремо і захист від води класу ipx4. Одного заряду вистачить на 8 годин роботи, футляр з інтегрованим акумулятором дозволить заряджатися ще тричі без підключення до мережі.

Джерело: jlab