Huawei petal maps присудили нагороду в престижному конкурсі дизайну red dot design. Журі високо оцінило широкі можливості картографічного сервісу і простий доступ до потрібної інформації. Цікаво, що карти вперше брали участь у конкурсі.

Фірмові карти huawei отримали нагороду в категорії brands&communication design. Експерти оцінили функціональний і мінімалістичний дизайн сервісу. Petal maps являють собою кілька шарів даних про погоду, пробках, розкладі громадського транспорту, інтегрованих в один мобільний додаток. Також в petal maps доступний режим поділу екранів, що дозволяє переглядати всю актуальну інформацію в форматі невеликого вікна.

Всі функції petal maps, такі як навігація, побудова маршруту і визначення місця розташування, доступні на одному екрані. При розробці програми фахівці huawei аналізували різні переваги користувачів. Зокрема, вони вивчили оптимальну швидкість розпізнавання і час прочитання шрифтів різного розміру.

” основне завдання дизайну-створити з хаосу порядок, а не стати причиною складного і незручного шляху користувача. Користувальницький інтерфейс програми petal maps-це не просто красиві екрани, це елегантно розгорнута карта. Простий і інтуїтивно зрозумілий дизайн, створений командою для програми petal maps, допомагає кожному користувачеві знайти інформацію, коли вона йому дуже потрібна», — розповів лі кай, директор хмарних сервісів екосистеми huawei в росії.