Згідно зі звітом bloomberg, комерційні показники kena: bridge of spirits вже дозволили компанії ember labs покрити витрати на розробку. Про це повідомили брати майк і джош грієр, засновники ember labs, однак, не розкрили точних цифр з точки зору проданих копій. Втім, незалежно від продажів, гра вже може вважатися успішною, оскільки тепер вона почне приносити компанії прибуток. “важко сказати, що таке великий успіх, але sony задоволена”, – прокоментував джош.

Вони все ще не впевнені, як буде виглядати їх наступна гра, але вони знають, що це буде гра, заснована на оповіданні, як kena: bridge of spirits.

Гриєри також розповіли bloomberg деяку передісторію показу гри, яка відбулася з нагоди презентації ps5 в 2020 році, що проходила в цифровому форматі через обмеження, пов’язані з пандемією covid-19. Незважаючи на труднощі, два брати із задоволенням взяли участь у заході, записавши відео, націлене на представлення kena зі своїх офісів, але через соціальне дистанціювання операторам довелося знімати, повністю захищені костюмом: «він був повністю одягнений в захисний костюм, і він весь час спітнів. Все це було зроблено професійно, але також було дуже дивно».

Kena: bridge of spirits вийшла 21 вересня 2021 року для пк в egs, ps4 і ps5.