В кінці вересня 2019 року виконавчий директор sie worldwide studios, шон лейден (shawn layden) після 32 років роботи в компанії покинув свій пост. З того часу sony так і не розповіла про причини його відходу, і тоді, через майже рік, лейден сам вирішив повідомити про те, чому він це зробив.

В останньому інтерв’ю з відомим видавництвом bloomberg і безпосередньо з журналістом джейсоном шрайером колишній глава playstation заявив, що настав час для молодого покоління, і він відчув, що йому пора поступитися своїм місцем.

Це заняття для молодих людей, і я відчув те, що зараз дуже вдалий час, щоб поставити крапку в моєму “спадщині”.

Під самим “підходящим часом”, лейден, швидше за все, мав на увазі популярність і успіх horizon zero dawn і god of war, випущених під його керівництвом і стали одними з найбільш рейтингових ігор десятиліття.

Це було найкращим часом після досягнення такої вершини , щоб піти і дозволити іншому поколінню вивести на ринок playstation 5.

Шрайер також згадав про кілька чуток, які заявили, що лейден пішов через боротьбу за владу з нинішнім главою playstation, джимом райаном. У відповідь журналіст не отримав жодних подробиць: колишній директор не спростував і не підтвердив нічого. Замість цього він ще раз повторив, що настав його час для відходу у відставку.

Зараз шон лейден займає посаду консультанта в streamline media group, що представляє ігрові послуги, і допомагає компанії з глобальною стратегією в області ігор і підприємництва.