Якщо ви ще не встигли оновити свою playstation 4 до нової версії прошивки, то не поспішайте це робити. Схоже, вона може серйозно нашкодити консолі або навіть перетворити її в цеглу.

У сабреддіті ps4 з’явилося безліч коментарів, де геймери повідомляють про труднощі з підключенням до магазину playstation store , поганому онлайн-з’єднанні, уповільненої навігації по меню, непрацюючих контролерах і багатьох інших проблемах, що виникли після установки пз під номером 9.00 . Нижче наведені деякі з найбільш поширених скарг, з якими зіткнулися користувачі.

Він [апдейт] встановився досить швидко, але, чорт візьми, після цього моя консоль стала працювати повільно. Довелося перезавантажитися, щоб зіграти в гру.

Після оновлення я не можу відкрити [додаток] tv / media і ps store.

Вони роблять те ж саме, що і apple, щоб уповільнити роботу вашої системи.

Так, цей патч, безумовно, вивів мою консоль з ладу. Тепер я не можу нічого зробити, а перехід між меню займає цілу вічність.

Я нарешті змусив консоль завантажити магазин psn після семи або близько того перезавантажень і нудного очікування на головному екрані протягом 10 хвилин.

Моя основна ps4 вимкнена після оновлення і більше не запускається… Схоже, у мене з’явилося нове прес-пап’є.

Встановив оновлення, після чого виникла помилка su-42118-6. Я навіть не можу включити контролер. Що мені робити?

У мене така ж проблема. Коли я підключаю контролер через usb, він вимикає систему, а потім перезапускає попереднє оновлення. Далі цикл повторюється, якщо я знову спробую виконати оновлення…

Так, я оновив свою [консоль], і тепер отримую всі ці попередження про проблеми з dns-сервером і не можу отримати доступ ні до чого… Я намагався перезавантажити кілька разів, але нічого не працює.

Кожного разу, коли я намагаюся виконати оновлення, я отримую код помилки, і оновлення не завершується. Прямо зараз я не можу грати в онлайні.

Втім, знайшлися і ті, хто зміг оновитися без будь-яких проблем, не підхопивши жодного бага. Залежно від версії консолі в даному випадку немає – прошивка може успішно встановитися як на ps4 pro / slim , так і на найпершу модель приставки.

Встановив і ніяких проблем.

Те ж саме. Я використовую ps4 slim.

Щойно встановив його [оновлення]. Поки ніяких проблем. Ps4 pro, wi-fi.

Встановилася відмінно і без проблем на моїй базовій ps4.

Моя базова ps4, куплена в 2015 році, оновилася без будь-яких труднощів. Бажаю всього найкращого тим, у кого виникли проблеми. Я знаю, який це стрес.

Ніяких заяв від sony поки не послідувало.