Незабаром кожен володар окулярів віртуальної реальності зможе побачити космос таким, яким його бачать члени міжнародної космічної станції. Особисто пережити унікальний досвід дозволять нові серії шоу spaceexplorers: the iss experience.

Квиток на мкс доріг, тому побувати там можуть тільки найбагатші представники людства. Але навіть їм ніхто не дозволить вийти у відкритий світ. Команда felix&paul studios розмістила камеру за межамімкс, що дозволило знімати 360-градусне відео з роздільною здатністю 8к. Модифікована версія z-cam v1 pro з дев’ятьма об’єктивами здатна витримувати суворі умови, включаючи ультрафіолетове випромінювання, екстремальні температури і навіть удари мікрометеороїдів. Інженери прикріпили z-cam v1 pro до роботизованої руки canadarm2, переміщаючи його по зовнішній стороні станції. Вказується, що роботи над цим проектом стартували ще в 2015 році.

” досі ніколи не робилося спроб закарбувати землю в стереоскопічному 360-градусному форматі за межамикосмической станції. Це неймовірно захоплююче і сюрреалістично», — діляться враженнями представники felix&paul studios.

Третій і четвертий епізоди space explorers: the iss experience будутдоступны цієї зими в 360-градусного форматі на смартфонах споддержкой 5g у провідних операторів по всьому світу, включаючи lgu+ в южнойкорее, kddi в японії, orange у франції і deutsche telekom в німеччині. Крім того, подивитися вихід у відкритий космос можна з повним зануренням в oculus store за допомогою гарнітур rift, the quest і quest 2.