truecaller , на момент своєї появи в 2009 році був простим додатком для визначення номера абонента. З тих пір він придбав безліч нових функцій і можливостей, таких як інтелектуальна історія викликів, вбудований номеронабирач, вхідні sms-повідомлення, платежі та очищення вхідних повідомлень.

І зовсім не дивно, що цей додаток користується величезною популярністю серед власників android смартфонів. Нещодавно воно досягло позначки в 300 мільйонів активних користувачів на місяць по всьому світу.

А тепер android варіант програми оновився до версії 12 отримавши при цьому ще кілька корисних нових функцій, включаючи відео-ідентифікатор абонента і можливість запису дзвінків для користувачів безкоштовної версії.

Оновлення несе з собою також і новий дизайн: в додатку розділили дзвінки і sms на окремі вкладки, як того хотіли багато користувачів.

Ідентифікатор абонента у вигляді відео-одне з цікавих змін в цій версії програми. Ви можете записати коротке відео тривалістю близько 10 секунд, яке буде відтворюватися на телефоні того, кому ви йому телефонуєте. Є навіть шаблони на вибір. Само собою, це працює, тільки якщо обидві сторони використовують додаток truecaller.

Запис розмов, яка раніше була ексклюзивно доступна тільки для платних користувачів, тепер буде доступна всім користувачам програми. Компанія пояснила, що вона буде показувати підказку користувачам в країнах, де є закон проти запису розмов. Є також кілька нових функцій, які доступні тільки передплатникам truecaller gold і premium. Наприклад, додаток може вимовляти ім’я абонента вголос, щоб ви знали, чи слід вам взяти трубку або проігнорувати дзвінок.

Також є цікава функція примарного або помилкового виклику, яка може бути витонченим способом виходу з незручних ситуацій або для розіграшів. Ви можете встановити власне ім’я, номер і навіть зображення профілю перед плануванням помилкового виклику або просто вибрати один зі своїх контактів. Всі вищезгадані функції в truecaller 12 для android спочатку стануть доступні користувачам з індії, а потім з’являться в додатку і в інших регіонах світу.

схожі матеріали: