Lenovo представила нову модель домашнього проектора середнього цінового діапазону. Продукт отримав назву smart projector t500. Пристрій може похвалитися компактними габаритами, але при цьому здатне виводити чітке і яскраве зображення у високій роздільній здатності.

Gizmochina.com

Lenovo smart projector t500 виконаний в компактному корпусі білого кольору, який впишеться в будь-який інтер’єр. T500 проектує зображення за технологією dlp, тобто з використанням матриці мікроскопічних дзеркал. T500 використовує 1,05 мільйона мікрозеркал dmd. Новинка здатна демонструвати зображення у фізичній роздільній здатності full hd. Підтримується відтворення 4к-контенту. Проектор підтримує hdr10 і може похвалитися коефіцієнтом контрастності 1000:1. Яскравість досягає 1400 люменів, що досить багато для домашніх проекторів.

Smart projector t500 виводить зображення зі співвідношенням сторін 16: 9. Відстань від проектора до екрану може варіюватися в межах від 80 см до 8 м.пристрій може похвалитися функціями автофокусу і виправлення трапецієподібних спотворень.

Gizmochina.com

Новинка обладнана двома 8-вт широкосмуговими динаміками з підтримкою dolby audio. Як аудіо так і відео на новинку можна транслювати без проводів. В основі проектора лежить чіп morningstar t972-h, що працює в зв’язці з 2 гбайт оперативної пам’яті. Ємність emmc-накопичувача становить 32 гбайт. Пристрій підтримує дводіапазонний wi-fi і оснащений системою охолодження з чотирма мідними трубками.

Вартість базової версії пристрою становить $465. Крім того, існує модель, дизайн якої розроблявся спільно з музеєм предметів старовини дунхуань (на останньому фото). Її ціна починається від $540.