Компанія lenovo представила професійний монітор thinkvision p27u-20, який претендує на звання одного з кращих рішень для фотографів і відеоредакторів, що висувають підвищені вимоги до охоплення колірної гами. Новинка готова запропонувати високу точність передачі кольору, дуже високий показник щільності пікселів, вбудований kvm-перемикач, а також наявність роз’єму thunderbolt 4.

Джерело зображень: lenovo

В основі 27-дюймової моделі thinkvision p27u-20 використовується 8-бітна матриця frc ips з роздільною здатністю 3840 x 2160 і показником пікової яскравості понад 400 кд/м2. Монітор пропонує 99,1-відсоткове охоплення колірного простору dci-p3 і 99,5-відсоткове охоплення колірного простору adobe rgb. Крім того, для дисплея заявлена підтримка технології vesa displayhdr 400. Як і багато професійних моніторів thinkvision p27u-20 йде з заводу відкаліброваним до рівня deltae<1. Для більш зручної роботи в умовах підвищеного освітлення виробник також передбачив у новинки наявність знімного козирка.

Деякі дисплеї з діагоналлю 27 дюймів готові запропонувати підтримку дозволу 4k, тому цікавою особливістю моделі thinkvision p27u-20 є не тільки підтримка двох популярних колірних діапазонів, але також і висока щільність пікселів на рівні 163 ppi.

Однією ж з ключових особливостей новинки є наявність роз’єму thunderbolt 4, за яким монітор може передавати до 100 вт живлення на підключений ноутбук. Інтерфейс може використовуватися також для підключення зовнішніх високопродуктивних пристроїв зберігання даних.

В оснащення дисплея входять один роз’єм displayport, два hdmi, два usb 3.2 gen1 type-a і один usb 3.2 gen 1 type-b, а також один гігабітний lan з підтримкою технології vpro. Крім того, новинка пропонує наявність вбудованих динаміків і kvm-перемикача. Останній спрощує завдання по використанню дисплея з декількома джерелами зображення.

Як і більшість інших професійних моніторів, lenovo thinkvision p27u-20 оснащений підставкою, що дозволяє регулювати нахил, поворот і висоту дисплея. У продажу новинка повинна з’явитися в грудні. Вартість дисплея складе $768.