Турнір” кіберянко gg-2021 ” – це письменницьке змагання, що складається з відбіркового, групового та фінального етапу, де від вас буде потрібно створювати свої твори на різні теми, такі як “космос”, “ігри”, “антиутопії” і навіть “домашні тварини” (як можна не писати вірші про котиків?) у найрізноманітніших літературних формах. Незважаючи на те що учасники будуть діяти виключно літературними методами, конкуренція обіцяє бути неабиякою – діють всі принципи спортивного змагання: відбіркові, дуелі в групах, змагання у фіналі.

Детальніше про формат ми розповімо окремо, а поки можна ознайомитися з правилами турніру, розкладом і задати питання організаторам в темі на форумі.ваші роботи оцінюватиме спеціально відібрана суддівська колегія, до якої увійдуть як представники goodgame.ru, так і представники янко, професійні поети і філологи. Головним суддею “кіберянко gg-2021” буде дмитро янтар філіппов , який також відомий на goodgame, як колишній гравець в starcraft ii під ніком deathmask і за сумісництвом колишній капітан команди cascade. Goodgame представлятимуть gg.nefanda і gg.neonavt власними персонами, а запрошеним гостем на один з раундів турніру стане чинний чемпіон росії по starcraft ii csc.skillous . Також ми ведемо переговори і з іншими цікавими людьми, які допоможуть зробити цей конкурс ще більш вогненним.

Освітлення заходу проходитиме на платформі goodgame.ru через стріми, форум, а також через письмові відгуки суддівської колегії та новини.найбільш успішних учасників чекають призи, які виділить спільнота “бурштиновий конкурс” і магазин порталу goodgame.ru. Крім цього буде збиратися призовий фонд в самому турнірі, який може поповнити будь-який бажаючий. Там же можна знайти подробиці і регламент турніру.якщо ви любите фантастику, комп’ютерні та настільні ігри, а також хочете висловити свої емоції і творчий потенціал, то саме час заявити про себе і показати, на що ви здатні в якості письменників і поетів. Таку подію пропустити просто не можна-це буде занадто легендарно! так що запасайтеся терпінням і натхненням-і до зустрічі в конкурсі – у відбірковому етапі може взяти участь будь-хто!

Ключова інформація коротко:

Разом, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

· крок перший: зареєструватися в турнірі.

· крок другий: дочекатися старту раунду (розклад є на сторінці турніру) і отримати тему.

· крок третій: написати роботу в зазначеному вигляді.

· крок четвертий: відправити на конкурсну пошту [email protected] із зазначенням ніка і теми.

· крок п’ятий: чекати результату.

· при проході в наступний етап процедуру повторювати, поки не станете переможцем.