Згідно з новою теорією фанатів, » веном « з томом харді відбувається в тому ж всесвіті, що і » нова людина-павук ” марка вебба. І хоча це може звучати неможливо, якщо скласти деякі елементи воєдино, може здатися, що це не таке вже й безумство, як здається на перший погляд.

У фільмі « людина-павук: немає шляху додому » персонажі з франшиз « людина-павук » сема реймі і « нова людина-павук » марка вебба проходять крізь міжпросторовий розлом і борються з людиною-павуком тома холланда – і проти нього, і за нього. Кожен з п’яти лиходіїв, а саме, доктор восьминіг, зелений гоблін, ящір, пісочний людина і електро, покинули свої світи в той момент, коли вперше виявили, що пітер паркер – це людина-павук. Користувач reddit під ніком driku12 пояснює теорію таким чином:

Зелений гоблін дізнається це після сцени з вечерею в першій частині « людини-павука », док ок – коли тобі викриває себе і намагається задушити його в сиквелі, пісочний людина з неясного часу в « людині-павуку 3: ворог у відображенні », ящір після того, як він знаходить камеру пітера в каналізації в « новій людині-павуку », а електро – коли досягає функціонального всемогутності за частку секунди перед смертю в продовженні « нової людини-павука ».

Багато хто запитає, як це пов’язано з веномом? як пояснює творець теорії, «під час сцени після титрів фільму « веном 2 », едді був пов’язаний з колективним розумом, який стикався з людиною-павуком кілька разів на різних таймлайнах, і в цей момент у фільмі він дізнається – хто така людина-павук».

Точно так само, це пояснює, як едді брок/веном тома харді опинився в кіновсесвіті marvel. Але що змушує думати творця теорії driku12, що він прибув із всесвіту ” нової людини-павука “? пояснення ви можете прочитати нижче:

Функціонально, в ” немає шляху додому » веном був шостим учасником зловісної шістки, але, будучи свого роду «невдахою», він провів весь фільм, просто відпочиваючи в мексиканському барі, замість того, щоб намагатися вистежити людину-павука як інші лиходії. Частково, це через своє спокійне ставлення, але також і тому, що він з самого початку проїхав через всю країну, а не опинився в нью-йорку. Всі інші були з всесвітів сема реймі і марка вебба – три лиходія з першої, два з другої, і по одній людині-павуку з кожної всесвіту. У свою чергу, було б дивно, якби заклинання доктора стренджа слідувало цій схемі вибору рівної кількості персонажів з двох конкретних всесвітів – а потім-витягування випадкового хлопця з абсолютно незв’язаної всесвіту, де людини-павука взагалі не існує.

На завершення теорії автор пояснює, що, таким чином, пітер паркер ендрю гарфілда нарешті зустрівся з симбіотом, як хотів актор в недалекому минулому. Тим не менш, це всього лише припущення, і нічого більше.