Діагностика ПК

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

MemTest – безкоштовна програма, за допомогою якої можна провести тест оперативної пам’яті, для виявлення помилок і оцінки надійності її роботи. У процесі роботи, програма перевіряє здатність пам’яті коректно працювати з даними при зчитуванні і записуванні.

В одному віконці програми, вводиться необхідна кількість пам’яті для тестування. У безкоштовної версії програми, тест обмежений 2000 Мб. Тому якщо обсяг оперативної пам’яті на вашому комп’ютері більше даного значення, ви можете перевіряти планки пам’яті по черзі. Тобто, вимкнули комп’ютер, залишили одну планку, включили і провели тест, потім знову вимкнули, вставили іншу пам’ять і так по колу. Власника планок пам’яті 2 ГБ доведеться купувати версію програми «pro».

Утиліта розроблена спеціально для користувачів, які займаються розгоном комплектуючих комп’ютера (процесор, пам’ять, відео карта), і дозволяє виявити відхилення в роботі оперативної пам’яті в нестандартних режимах роботи. Але і звичайні користувачі знайдуть програму цікаво, просто для перевірки пам’яті і пошуку помилок у її роботі.

Купили нову пам’ять, справили зміни в конфігурації комп’ютера – скористайтеся утилітою для перевірки стабільності її роботи в системі.

Розмір: 16 КБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати MemTest


18.09.2017


Діагностика ПК Міні програми


1

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

ClipX – менеджер буфера обміну

Matrix – програма для перетворення малюнків у стилі «Матриця»

Fast Reboot – швидко перезавантажити Windows

FileRplacer – видалити або замінити файл в певному місці
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист