Методи просування сайту

11-1-2020

 

Після запуску нового сайту власнику якомога швидше хочеться бачити перші результати у вигляді активності і замовлень. Як правило, на розкрутку молодого ресурсу йде від 3 місяців до року залежно від сфери діяльності компанії. Найчастіше часу на природний розвиток сайту виділяється мало, і новачки-оптимізатори намагаються застосувати ряд заборонених методів просування для прискорення цього процесу. Як показує практика, такі дії не призводять до бажаного результату і згубно впливають на ресурс. Хочемо порекомендувати замовити просування сайту на сайті  https://effect-m.com/ по доступній ціні та у найкращих спеціалістів.

Що собою являє чорне просування?

Фахівці виділяють три види SEO: біле, сіре і чорне. Градація заснована на чистоті використовуваних інструментів, тому чорне просування прийнято вважати забороненим. Пошукові системи намагаються винищувати сайти, які пробігають до такої нечесної накрутці, тому на сьогоднішній день black SEO – це самий згубний шлях розвитку ресурсу.

Чорні методи просування сайтів можна назвати «обхідними», так як вони здійснюються нестандартними шляхами. Кожному, хто вирішить застосувати таке СЕО на своїй інтернет-майданчику, повинен знати про фільтри пошуковиків, які будуть застосовані в 100% випадків. Так звані санкції пошукових систем негативно позначаться на всіх аспектах просування.

поведінкові чинники

Щоб створити видимість активності на сайті, оптимізатори часто вдаються до накрутці поведінкових факторів. Цей параметр лише недавно був включений в список аспектів, що впливають на ранжування. Відстежуючи поведінкові фактори, ви зможете дізнатися, скільки часу користувачі проводять на сайті, на яких сторінках бувають, як часто залишають ресурс відразу після потрапляння на нього тощо. Коли такі дії виконуються не відвідувачами, а створюються штучно, то можна говорити про використання накрутки. 

Існують два види накрутки:

  • ручна. Здійснюється працівниками сервісу, які заходять на сайт і виконують ряд дій, створюючи видимість активності;
  • автоматична. Ті ж маніпуляцію виконують не люди, а боти, запрограмовані на певний ряд завдань (переходи, перегляди та інше).

Посилальне просування може бути як білим, так і нелегальним. До заборонених методів розкрутки можна віднести використання прихованих посилань. Такі замасковані лінки бувають автоматично вбудовані в CMS-систему. З цієї причини власник сайту навіть не буде знати про їхнє існування. Наявність таких елементів може перешкоджати попаданню в ТОП, а причина на перший погляд буде незрозуміла. Пошуковики не заохочують величезна кількість посилань, тим більше на неякісні майданчика, тому за приховані лінки сайт може виявитися на дні видачі або зовсім випасти з бази даних.

Нормативний спам

Спам лінками також вважається інструментом black SEO. Якщо поставлено завдання швидко просунути проект, оптимізатор може вдатися до такого забороненого ходу, який також не залишиться непоміченим пошуковими системами. Справа в неправильно підібраних донорських майданчиках, які найчастіше на поганому рахунку у пошукових роботів. Оптимізатор купує місце під посилання на сумнівному ресурсі (який вже містить безліч лінків на різні сайти), що призводить до не бажає наслідків: замість зростання ваги сторінок починають падати позиції у видачі. Якщо ж таких посилань закуплено дуже багато, сайт блискавично втрачає напрацьований статус.

Щоб посилання набувала вага, найчастіше використовують штучний метод накрутки переходів. Здійснюється це вручну або за допомогою спеціальних програм. Пошуковики розцінюють такі масові переходи як неприродні дії і накладають фільтри.

неякісний контент

Оптимізатори намагаються різними способами обвести пошукові системи навколо пальця, тому в просуванні сайтів сформувалися різноманітні чорні методи. Копіювання контенту з інших ресурсів в обов’язковому порядку призведе до потрапляння під фільтр АГС. Пошуковики не завжди визначають авторство контенту правильно, тому за унікальністю текстів необхідно стежити завжди. Хтось може вкрасти статтю з вашого ресурсу, але потрапите під фільтр саме ви. Існує безліч онлайн-сервісів, які визначають унікальність контенту, наприклад, Advego або text.ru. З їх допомогою можна визначити відсоток унікальність, який красномовно покаже, чи є в мережі ще одна стаття з таким же змістом.

Ще однією помилкою в роботі з контентом є Переспа ключовими словами. Зайва оптимізація призводить до того, що текст перетворюється в незрозумілу масу слів, які не мають смислового навантаження. Стаття повинна мати такі характеристики:

  • змістовність;
  • поділ на блоки;
  • коректний заголовок;
  • помірна кількість ключових слів в правильному входженні;
  • унікальність.

Коли текст написаний зрозуміло, має логічно вибудувану структуру, то його обов’язково оцінять пошуковики, а користувачам буде легше засвоїти інформацію.

пошукові підказки

Чорні методи просування сайтів включають в себе роботу по накрутці пошукових підказок, які з’являються при введенні запиту в рядок пошуковика. Ці підказки спонукають користувачів вибирати той чи інший запит і отримувати відповідну видачу. Такий прийом дозволяє штучно створити затребуваність ключової фрази. Така маніпуляція виконується вручну або ж за допомогою спеціальної програми – в будь-якому випадку уникнути фільтрів не вдасться. Можливо, відразу ви отримаєте бажаний прихід трафіку, але постійно використовувати таку накрутку не вийде. Згодом санкції від ПС будуть застосовані до вашого ресурсу.

Створення додаткових сайтів

Щоб не дати шансу конкурентам зайняти місця в ТОПі, недбайливі веб-майстри створюють сторонні майданчики, які отримали назву сайти-аффіліатов. Тематика таких ресурсів повинна бути в одній площині з вашим проектом. Заповнюються такі сайти низькоякісним контентом з великою кількістю спаму. ПС вважають, що такі ресурси засмічують мережу і не несуть користі. Юридично такі проекти не мають відношення до продвигаемому ресурсу, але пошуковики навчилися визначати їх помилковий статус.

висновки

Оптимізатори йдуть на всілякі кроки в гонитві за трафіком і топовими позиціями у видачі. Не всі шляхи просування однаково добре позначаються на ресурсі, а якщо справа стосується «темних» способів розкручування, то ризики множаться в рази.

Не варто нехтувати правилами чесного пошукового просування, так як ваша інтернет-майданчик може виявитися на дні видачі замість бажаних лідируючих позицій.