Міні програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Як вимкнути мікрофон стандартними засобами? Відкрийте “Пуск – Панель управління – Звук”, у вікні, перейдіть на вкладку “Запис”, натисніть правою кнопкою миші на пристрої “Мікрофон” і виберіть “Вимкнути”. Просто не правда, але не дуже швидко. Для більш швидкого включення/відключення і призначена програма на цій сторінці, з якої вас і познайомить автор блогософта.

Зручне і швидке управління мікрофоном

MicMute – невелика безкоштовна програма, яка дозволяє швидко вмикати/вимикати мікрофон за допомогою одного клацання миші або при натисканні комбінації клавіш.

Після запуску програма з’являється в треї. Налаштування виконується через контекстне меню по правій кнопці миші. Пункт “Мікрофон вимкнений” включає/вимикає мікрофон, “Пристрої” дозволяє вибрати звукову карту, “Налаштування сполучень клавіш” дозволяє налаштувати комбінацію клавіш для включення/відключення мікрофона. Далі йдуть пункти меню «відключати мікрофон при старті» і «автозапуск при вході в систему», думаю, що вони роблять і так зрозуміло.

При увімкненому мікрофоні значок програми стає червоним.

Якщо програма не вимикає мікрофон після установки, загляньте в меню “Пристрої” і виберіть ваш мікрофон. Це найбільш часта, але легко вирішувана проблема!

Досить зручна, а головне корисна програма. Дозволяє підвищити безпеку, у разі необхідності швидко відключити мікрофон, без висмикування шнура або довгого «колупання» в налаштуваннях звукових пристроїв.

Розмір: 536 КБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати MicMute


11.04.2017


Міні програми


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

MemInfo – хто з’їдає багато пам’яті

fSekrit – шифрування тексту, безпека даних

Hifito – швидко показати приховані файли в Windows Explorer

MouseClock – показує час біля курсору
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист