Очищення диска

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Вже неодноразово підіймалася тема очищення жорсткого диска від непотрібних файлів, які залишаються після роботи програм і системи. Такі файли є тимчасовими, і система може обійтися і без них. Але в більшості випадків, відбувається так, що деякі з тимчасових файлів залишаються в системі на довгий час, а програми забувають їх видалити. З часом ці тимчасові файли зберігаються на жорсткому диску непотрібним баластом, скорочуючи вільне місце і гальмуючи роботу системи.

Щоб видалити такі файли, розробники Microsoft придумали спеціальну програму, яка є в системі. Але ця програма має один недолік – вона враховує тільки ті файли, які створює сама система і системні утиліти, і ніяк не впливає на файли, створені іншими програмами. Щоб провести повну очистку, доводиться користуватися сторонніми програмами, що мають більшу функціональність.

Moo0 Disk Cleaner – програма виробляє чищення комп’ютера, причому ви можете контролювати її роботу, визначати вибір файлів і папок, що піддаються чищенню.

Утиліта має дуже простий інтерфейс, в якому відображаються всі дані, які вона може видалити. До них належать всі тимчасові файли, створювані системою, файли підкачки і попереднього кешування, логи, список недавно відкритих документів, тимчасові файли та кеш браузерів, флеш-плеєра, тимчасові файли поточного користувача, журнал редактора реєстру.

Так само програму можна вказати власний вибір – папки і файли, добавляемы вручну, які потрібно видалити. Ви можете вказати окремий файл, всі файли першого рівня у зазначеній папці, всі файли на всіх рівнях вкладення, файли з певним розширенням, а так само ключі реєстру (один ключ, всі ключі першого рівня в зазначеному розділі реєстру, визначені ключі у всьому реєстрі).

Moo0 Disk Cleaner порадує експериментаторів з оформленням — програма може змінювати свій зовнішній вигляд за допомогою безлічі скінів, змінювати прозорість, розмір шрифту, висоту рядків у вікні. Інтерфейс переведений на безліч мов, і якщо ви не знайшли потрібний вам, то можете запропонувати свій варіант перекладу.

Програма поширюється безкоштовно, є варіант програми з установкою в систему і є без установки (портабельная).

Розмір: 4,3 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Moo0 Disk Cleaner

Дзеркало Moo0 Disk Cleaner (інсталятор і портейбл)


10.09.2017


Очищення диска


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

SBMAV Disk Cleaner Lite – видалити непотрібні файли і папки

Auslogics Windows Slimmer – очистити систему від сміття

Glary Disk Cleaner – очищення диска від непотрібних файлів

HDDClean – очищення дисків Windows від сміття
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист