Московський офіс компанії google, який розташовується в бц «балчуг плаза», відвідали судові пристави. Офіційні представники google відмовилися від коментарів з даного питання.

Згідно з наявними даними, в даний час сума штрафів google в росії становить понад 32 млн рублів. Американська компанія була оштрафована неодноразово, в тому числі за невдачу забороненого в росії контенту за ч. 2 і ч. 4 ст. 13.41 коап рф (неудаленіе власником інформаційного ресурсу в мережі інтернет інформації, якщо обов’язок по її видаленню передбачена законодавством рф).

Розгляд чергового порушення за цією статтею, яке загрожує google новим штрафом у розмірі 4 млн рублів, пройде в світовому суді москви 29 вересня.

Ще google була оштрафована за ч.8 ст. 13.11 коап рф за відмову від локалізації персональних даних росіян на території країни. У відповідність до чинного законодавства, іноземні компанії зобов’язані локалізувати персональні дані росіян на території країни. За порушення цього правила google була оштрафована 29 липня на 3 млн рублів.

У квітні цього року арбітражний суд москви визнав блокування незаконним, незважаючи на те, що google пояснила свої дії дотриманням санкційного режиму, оскільки власник телеканалу костянтин малофєєв знаходиться під санкціями сша.

В якості покарання суд постановив стягувати з google прогресуючу судову неустойку зі стартовою величиною в 100 тис. Рублів за кожен день невиконання судового акта з умовою щотижневого подвоєння суми штрафу.