Venture capital, інвестиційний підрозділ my.games, вирішило поддержатьтрех нових студій-партнерів: vox, tworogue games і wideview games. Загальний обсягінвестицій склав близько 3 млн доларів.

В результаті всіх трехсделок mgvc придбало міноритарну частку студій з опціонами на контроль.

Ми широко дивимося на ринок, інвестуємо в студії, які працюють у жанрах з високим охопленням аудиторії та прибутками. При цьому особливу увагу ми приділяємо жанрам, яких ще немає в портфоліо my.games і які можуть значно розширити нашу експертизу.один з векторів нашого розвитку — максимальна диверсифікація ігрового порту з можливістю подальшої інтеграції продуктів студій-партнерів в одну екосистему групи, — прокоментував микита мацокін, виконавчий продюсер mgvc.

Студія tworogue games була заснована в москві, і на даний момент займається разработкоюмідкорного мобільного f2p проекту в жанрі hero collection rpg. Реліз гри планується на 2022 рік.

Команда wideview games началасвою роботу в 2016 році в мінську. Студія, що складається з 20 професіоналів, має великий досвід у мобільній розробці. Проект tamadog був визнаний грою годапо версії apple в номінації tech&innovation-ar: russia. Студіязанімается розробкою двох мобільних казуальних f2p ігор, реліз которихзапланований на наступний рік

Компанія vox билаоснована в 2020 році в москві. Студія із16 чоловік займається розробкою однойменного додатка для голосових повідомлень.