Геймдизайнер хідео кодзіма поділився своїми думками про майбутнє інтерактивних розваг. Розробник сподівається, що в майбутньому ігри зможуть приймати різні форми, прямо залежать від ряду сторонніх факторів, включаючи географічне положення грає і його власні переваги. Відповідною думкою розробник поділився в рамках бесіди з журналом an-an .

” чим я хочу займатися, так це іграми, які можуть змінюватися в реальному часі. Сьогодні ми змогли захопити інтерактивними розвагами самих різних людей, незалежно від їх віку або сфери діяльності. Але стан справ такий, що ми всі граємо в одні і ті ж ігри, і граємо в них абсолютно однаковим чином. замість цього хочеться створити щось таке, що могло б видозмінюватися в залежності від місця вашого перебування або навіть способу мислення “, – розповів розробник.

В якості гри, яка прямо враховувала положення гравця за межами віртуальних просторів, кодзіма згадав boktai: the sun is in your hand з портативної консолі game boy advance, над якою він працював в якості старшого продюсера.

“у [boktai: the sun is in your hand] ваш успіх у сутичках з вампірами залежав від кількості реальної сонячної енергії, тому важливо було враховувати, де і у скільки ви сідаєте за гру. Подібні механіки пов’язують створені дизайнерами системи і наше повсякденне життя”, – доповнив свою думку хідео кодзіма.

Нагадаємо, що прямо зараз хідео кодзіма готується до випуску death stranding: director’s cut для консолі playstation 5. Крім того, згідно з чутками, розробник також працює над новою секретною грою для xbox за підтримки microsoft.