Видавництва thq nordic і aspyr media випустять на playstation 4 і nintendo switch дві збірки з іграми по «зоряним війнам» — star wars jedi knight collection і star wars racer and commando combo. На першій платформі реліз відбудеться 26 жовтня, а на другій — 16 листопада.

Star wars: republic commando. Джерело зображень: aspyr media

Збірки вийдуть в північній америці і європі не тільки в цифрових, але і в коробкових версіях. Ціна кожного з них складе $30 (російський еквівалент поки невідомий). Чи отримають ігри якісь додаткові поліпшення, не уточнюється.

До складу star wars jedi knight collection увійдуть шутери star wars jedi knight ii: jedi outcast і star wars jedi knight: jedi academy. Обидві були розроблені студією raven software і випущені для пк і xbox (jedi outcast — також на gamecube) в 2002 і 2003 рр.відповідно. До playstation 4 і nintendo switch перша з них дісталася у вересні 2019-го, а друга — в березні 2020-го.

В аналогічну компіляцію, доступну в steam , включені ще три гри — star wars: dark forces, star wars jedi knight: dark forces ii і star wars jedi knight: mysteries of the sith.

Star wars jedi knight – jedi academy

Star wars racer and commando combo об’єднає гоночну гру star wars episode i: racer і тактичний шутер від першої особи star wars: republic commando, створені lucasarts. Перша вийшла в 1999 році на пк, nintendo 64 і game boy color, а в 2000-му — на dreamcast. Покращена версія стала доступна на nintendo switch і playstation 4 в червні 2020-го, а в жовтні того ж року перебралася на xbox one. Друга з’явилася в 2005 році на xbox і пк, а на playstation минулого покоління і консолі nintendo — в квітні цього року.

В магазині valve такий збірник не представлений — star wars episode i: racer і star wars: republic commando можна придбати тільки в складі complete collection.

Всі чотири гри, що входять в збірники, були портовані на playstation 4 і nintendo switch силами aspyr media. Техаська компанія переносить ігри франшизи на різні платформи більше 20 років. Команда відповідала за пк-версію star wars: the force unleashed ii, star wars: knights of the old republic для android і star wars: knights of the old republic ii — the sith lords для linux. 11 листопада вона випустить star wars: knights of the old republic на nintendo switch.

У лютому 2021 року холдинг embracer group оголосив про придбання aspyr media. Зараз компанія розробляє свій перший повноцінний проект у всесвіті “зоряних воєн” – ремейк star wars: knights of the old republic для пк і playstation 5. Нову версію класичного рольового екшену представили в рамках playstation showcase у вересні цього року.