Ima-it-компанія, яка відрізняється прогресивним підходом до створення, підтримки та просування веб-сайтів. Екосистема веб-студій в астані, алмати, караганді та інших містах казахстану перетворюється завдяки творчому підходу до вирішення завдань, оперативності та креативним дизайнерським ідеям і поглядам, що висвітлюються на офіційному сайті https://ima.kz/smm.

Основною місією ima незмінно залишається нести прапор кращої компанії в своїй ніші серед студій центральної азії. Щоб розробка сайтів в астані була ще більш комфортною, студія постійно розвиває своїх співробітників і прагне підтримувати нові стандарти в роботі. Не шкодуючи часу і коштів для розвитку дизайнерів ux / ui і програмістів, щороку в нашій компанії всі співробітники в обов’язковому порядку проходять курси підвищення кваліфікації.

Принципи роботи ima

Команда завжди дотримується принципів, які втілюють в ній успішну іт-компанію. Протягом кількох років ми створили стійкі цінності нашої організації, серед яких:

  • обов’язкове вивчення і аналіз кожної клієнтської ніші;
  • готовність швидко завершити проект в строк;
  • прискорення роботи сайту;
  • відповідальне ставлення до seo;
  • комплексне тестування всіх веб-інтерфейсів, веб-сайтів і додатків.

Наша головна перевага-це команда. Без применшення слід пишатися тим, що з нами працюють кращі розробники, дизайнери і seo-фахівці. Прозора система ціноутворення сприяє постійній звітності про виконану роботу, яка закріплена в юридичному порядку.

Зв’язок між instagram і facebook дозволяє вам публікувати повідомлення одночасно в 2 соцмережах і проводити рекламні кампанії через facebook ads manager. Крім того, є можливість недорогого варіанту просування (пост-дизайн в canva) і преміум-варіанту (пост-дизайн в figma) при веденні сайту. Постійно оновлювані алгоритми instagram вимагають дуже уважного і вдумливого підходу. Наші основні рішення включають дизайн профілю, фірмовий стиль, аватар, біографію, а також роботу з коментарями і реакціями користувачів.

Наша команда завжди висувала високі вимоги до менеджерів проектів, щоб домогтися максимальних результатів і запропонувати найвищий рівень обслуговування клієнтів. Крім того, ми завжди шукаємо професіоналів, які не бояться великих обсягів роботи і прагнуть до постійного розвитку. У плані ima завжди є місце для серйозних завдань, розробки швидких і надійних веб-сайтів і поліпшення віртуальної екосистеми міста.