Слідом за офіційним анонсом rpg star wars: knights of the old republic remake почали з’являтися перші подробиці проекту.

Провідний продюсер aspyr media райан тредвелл підготував пости для блогу playstation і сайту “зоряних воєн”, а також поспілкувався з ign. Розкривати подробиці він не став, обмежившись в основному черговими фразами про усвідомлення командою покладеної на неї відповідальності за ремейк легендарної гри.

Свій склад студія, в квітні стала частиною шведського холдингу embracer group, посилила як колишніми співробітниками bioware, що доклали руку до створення оригінальної kotor, так і розробниками demon’s souls remake, ghost of tsushima і dragon age: inquisition. Раніше aspyr займалася портуванням ігор під брендом star wars, наприклад перенесла jedi knight: jedi academy і republic commando на ps4 і nintendo switch, а kotor – на android і ios.

Свій перший великий проект aspyr створює при творчій участі sie, видасть ж рольову гру lucasfilm games. У планах залучити акторів озвучення з оригіналу, причому повернулася до образу бастілли шен через 18 років дженніфер хейл вже в справі. Вона також знайома геймерам як один з голосів шепарда з трилогії mass effect, еш з overwatch і кроніка з mortal kombat 11.

Star wars: knights of the old republic remake вийде на playstation 5 і пк, дата релізу поки не визначена.