Індійський холдинг reliance industries уклав угоди з поглинання німецького виробника сонячних батарей, а також з ліцензування технологій у данського виробника водневих електролізерів. Мукеш амбані (mukesh ambani), власник холдингу і, за деякими оцінками, найбагатша людина азії, активно інвестує в екологічно чисту енергетику.

Джерело: bloomberg.com

Підрозділ reliance new energy solar придбав німецьку компанію nexwafe за €25 млн. Компанія також отримає ліцензію датської stiesdal a / s на виробництво гідролізерів. Укладені індійським гігантом угоди є частиною загальної стратегії холдингу, власник якого нещодавно оголосив про намір протягом трьох років інвестувати $10 млрд в технології альтернативної енергетики. Таким чином, холдинг посилює конкуренцію з іншим великим індійським гравцем-adani group, — який протягом 10 років запланував витратити $20 млрд у відновлювані джерела енергії.

Зауважимо, що це не перше придбання подібного роду для reliance. Два дні тому вона оголосила про покупку виробника сонячних панелей rec solar holdings as у китайській компанії china national bluestar group; крім того, індійський гігант викупив 40% компанії sterling&wilson solar. Очікується, що угода з поглинання nexwafe буде закрита до кінця жовтня. Технології німецького виробника компанія reliance збирається використовувати для будівництва великих заводів з виробництва сонячних батарей в індії.