Найбільш продаваними ігровими консолями року, що минає виявилися nintendo switch і playstation 5, повідомляє wccftech з посиланням на gamesindustry. Nintendo switch була найбільш популярною в безлічі європейських країн, а ps5 лідирує у великобританії, швеції, фінляндії та данії.

Серед ігор найкраще продавалася fifa 22, що випередила минулорічну fifa 21. Великі надії покладали на metroid dread, але вона з продажу тільки на 23-му місці, розмістившись за new pokémon snap.

У топ-10 тільки два новачки: call of duty: vanguard і super mario 3d world + bowser’s fury. Pokémon brilliant diamond / shining pearl увійшла б туди теж, будь це одна гра. Far cry в десятці відсутня. У європі більше людей заплатили за farming simulator 22, ніж за skywards sword hd, ratchet&clank rift apart, monster hunter rise, forza horizon 5 і guardians of the galaxy.

Якщо говорити про ігри для ps5, spider-man: miles morales знаходиться на 2-му місці слідом за непереможною fifa 22. Resident evil village від capcom на 5-й позиції. Spider-man: miles morales був представлений в минулому році одночасно з початком продажів самої ps5 і з тих пір добре продається.