Автоматичний рибальський поплавок

Ціна $0.59 – 4.48

Купити тут

Він виготовлений в жовто-помаранчевих кольорах для більшої видимості на воді. Загальна довжина поплавка становить 4 см. Діаметр плаваючого центру – 4 см.одна з особливостей в точному коливанні переданих з волосіні на поводок вироби, а також його світності в темряві.

Стартер для авто baseus 1000а

Реклама

Ціна $41 за промокодом rujump12000 + купон продавця $3/45

Купити тут

Пристрій необхідно для зимової експлуатації – “штовхне” будь-який акумулятор. Навіть якщо той встановлений в смартфоні, ноутбуці або іншому гаджеті.

До того ж за допомогою цієї моделі можна підсвічувати локальні ділянки при ремонті або перерізати ремінь безпеки.

Лазерний рівень

Ціна $30

Купити тут-популярний

Девайс для виконання вимірювань під час будівельних і монтажних робіт. Допоможе в обробці стін, підлоги і стель, при установках паль, опор, наведень різних конструкцій, при укладанні цегляної кладки. Прилад має ніжки для стабілізації його на землі.

Електрична ударна дриль

Ціна $61

Купити тут

Використовується для свердління, перфорації, обертання в різних будівельних і монтажних роботах. Дриль працює від автономного джерела живлення батареї з напругою 18 вольт. Швидкість обертання патрона становить від 0 до 4500 оборотів.

Пиловловлювач

Ціна $3

Купити тут-тут-ще

Призначений для уловлювання пилу, яка утворилася в результаті роботи перфоратора або дрилі при свердлінні отворів в дереві, цеглі, бетоні і т.д. Насадка присмоктується до стіни і збирає пил в резервуар.

Ударний гайковерт drillpro

Ціна $28

Купити тут

Інструмент з високим крутним моментом до 630 н. М. Використовується для монтажу, ремонту. Є 3 режими роботи з ударним ефектом. Швидкість обертання патрона 3000 об./ хв. Працює від акумулятора ємністю 19800mah. Відмінно підійде для складання конструкцій і меблів.

Скребок з підігрівом

Ціна $8

Купити тут-baseus

Дозволяє практично миттєво очистити лобове скло навіть після крижаного дощу, що став звичним в середній частині країни. Підключається в роз’єм прикурювача.

Лазерний далекомір mileseey

Реклама

Ціна $11.10 – 59.22

Купити тут

Його використовують в будівництві, ремонті, діагностики, проектуванні. Працює від елементів живлення типу ааа на 3 вольта. Корпус захищений від пилу і вологи, оснащений екраном де можна скорегувати необхідні параметри через кнопки.