Інструмент для тафтингу

ціна: від us $176.00 / 13 181 ₽

Тафтинг-це одна з технологій створення “крафтових” килимів. Як правило вони виходять дуже пухнастими за рахунок довгих петель матеріалу. Вони можуть бути довільної форми і розміру. Майстри часто створюють тафтингові килими на замовлення у вигляді відомих мульт-або кіногероїв, а також у вигляді персонажів з різних мемів. Процес створення невеликого килима вручну займає як мінімум тиждень, проте з подібним інструментом цей термін скорочується в кілька разів.

ціна: сша $5.91 / 442.64 ₽

Реклама

Це настільки ж просте пристосування, наскільки і корисне. З його допомогою легко зафіксувати стулку вікна або балконні двері так, щоб вони не плескали при протязі і не зсувалися від випадкового дотику. Головне, щоб висота зазору перебувала в межах від 1 до 10 см.поверхня стопора м’яка, нагадує силікон, подряпин на пластиці не залишає. Дизайн стопора розробив німецький промисловий дизайнер франк майєр, виробництво локалізовано в німеччині.

ціна: від us $0.76 / 56.92 ₽

56.92 ₽

56.92 ₽

Ще одне недороге пристосування, яке тим не менш додає чимало комфорту. Ці липучки міцно фіксують килим на підлозі, що не дозволяє краях задиратися, а всьому килиму зрушуватися з місця. Липучки досить тонкі, а тому абсолютно не помітні під будь-яким килимом. Судячи з відгуків, деякі знаходять цим липучок і інше застосування. Наприклад, використовують їх для того, щоб натягнути гобелен на стіні.

Фумігатор від xiaomi

ціна: сша $13.92 / 1042 ₽

Гаджет проти комарів від xiaomi має цілий ряд переваг перед звичайними фумігаторами від raptor та інших компаній. Однієї платівки цьому фумігатору вистачає на 90 днів. Звичайно, тут використовуються не звичайні пластинки, а спеціально розроблені xiaomi (вони також є у продавця).

В цілому, їх використання виходить навіть більш економним, ніж використання фірмових платівок raptor. А найголовніше-міняти їх потрібно раз в 3 місяці, а не кожен день. Іншою перевагою є дизайн – такий фумігатор як мінімум не хочеться відразу ж прибрати подалі від очей.

Цьому столику можна знайти безліч застосувань завдяки його можливостям налаштування. Висота стільниці і майданчики для мишки, а також кут їх нахилу можна міняти, таким чином столик може бути і приліжковим, і журнальним. Низька підстава робить можливим підкотити його впритул до дивана або ліжка. Щоб ноутбук не скочувався, передбачено два прогумованих фіксатора.

ціна: від us $9.16 / 686.05 ₽

Дана швабра створена спеціально для швидкого і легкого миття вікон. Завдяки гнучкій конструкції і поворотному механізму вона дозволяє з комфортом мити високі вікна, не залишаючи забруднень в кутах. Власникам квартир з панорамним склінням буде теж вельми до речі. Конструкція телескопічна і розбірна. У складеному вигляді займає зовсім небагато місця. Також порадувало те, що ганчірка для цієї швабри підійде будь-яка, шукати в продажу точно таку ж на заміну не доведеться.

ціна: від us $7.85 / 587.94 ₽

Модульний двошаровий килимок уможливлює складання потрібної конфігурації під конкретне приміщення. Можна вибрати один колір, або зібрати “асорті” з різнокольорових пазлів. Розмір одного фрагмента-30 x 30 см, а товщина близько 1 см.килим м’який, саме те для дитячої кімнати. Хоча завдяки тому, що він водонепроникний, у ванній його теж можна покласти.

ціна: сша $9.53 / 713.76 ₽

Невелика набедренная сумка, в якій зручно носити планшет, блокноти або навіть підручні інструменти під час ремонту. При ходьбі ця сумка не заважає, при їзді на велосипеді перешкод не створює. Що стосується водіння автомобіля, то в разі акпп сумка не заважає, а в разі мкпп можуть бути незручності, якщо носити сумку на правому стегні. Шви тут рівні, нитки не стирчать, блискавки працюють, як треба. На вибір 3 відтінки.

ціна: сша $261.21

Сухого прибирання частенько буває недостатньо, тому після звичайного робота-пилососа підлоги іноді доводиться мити. Що гойдається цього робота, то він і пилососить, і миє підлогу одночасно. Внутрішня ємність для чистої води має обсяг 0.85 л, а для брудної – 0.9 л.заміна води проводиться в пару рухів. Управління роботом здійснюється в мобільному додатку. Вбудована 360°-камера постійно сканує простір, за рахунок чого робот не залишає неприбраних ділянок.

яндекс.месенджері . Підписуйтесь, там зібрана вся інформація про поточні акції.