Volvo cars, що належить китайській geely holding, оголосила про тимчасову зупинку роботи заводу в швеції через брак напівпровідникових чіпів. Припинило роботу підприємство, що займалося випуском xc90, xc60, v90 та інших моделей.

Finance.yahoo.com

Глобальний дефіцит чіпів не вперше викликає перебої в роботі автовиробників, а також інших компаній, які намагаються впоратися з різким зростанням попиту на смартфони, телевізори, ігрові консолі, відеокарти і будь-яку іншу техніку і електроніку, що використовує напівпровідникові рішення.

” виробництво в volvo torslanda буде призупинено з цього вечора через брак матеріалів, пов’язаних з проблемами з напівпровідниками», — заявили вчора представники volvo. Керівництво компанії обіцяє відновити випуск автомобілів вже наступного тижня. У червні компанія вже зупиняла на тиждень виробництво на бельгійському заводі в генті.

Volvo cars, тільки в першій половині року повернула рентабельність виробництва у зв’язку із зростанням попиту на електромобілі, розглядає розміщення акцій на біржі nasdaq stockholm пізніше в цьому році, тому подібні перебої в постачанні для неї особливо болючі.