Цікаві програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

NetDrive – безкоштовна програма, яка дозволяє вам отримати прямий доступ до різних хмарних сервісів прямо з робочого столу. Підтримує роботу з Google Drive, Dropbox, OneDrive і навіть з FTP і SFTP, всі диски розташовуються в «Моєму комп’ютері» і доступні як локальні диски. Доступ до диска можна отримати з провідника Windows або будь-якого файлового менеджера.

Які диски підтримуються в програмі: Amazon Drive, Box, Dropbox, Google Drive, Google Cloud Storage, hubiC, OneDrive, OneDrive for Business, S3, Swift, ucloud biz, WebDAW, також підтримується робота з FTP і SFTP дисками.

На даний момент підтримка дисків від mail.ru і yandex.ru не передбачена.

Хмарні диски в провіднику

Перегляд відео, прослуховування аудіо і запуск додатків можна здійснювати точно так само, як з жорсткого диска комп’ютера. При цьому, є можливість вказати тип диска, зберігати всі файли віддалено, або ж зберігати на локальному диску з синхронізацією з хмарою.

Якщо ви робите зберігання тільки в хмарі, то для комфортної роботи з файлами (відео, аудіо та інші) у вас повинен бути швидкий і стабільний інтернет.

Налаштування і додавання дисків

Після установки і запуску програми, вам необхідно завести обліковий запис на сайті розробників і залягання. Далі натискаємо велику зелену кнопку з хрестиком і в випадаючому списку «STORAGE TYPE» вибираємо хмарне сховище, яке ми хочемо підключити і тиснемо «CONNECT». З випадку хмарними дисками, авторизируемся в браузері (дозволяємо додатком доступ до файлів), у випадку з FTP, вказуємо адресу сервера, логін і пароль.

В головному вікні, потрібного диска тиснемо «CONNECT», після чого в провіднику з’явиться диск обраного сервісу.

Не дивлячись на відсутність російського інтерфейсу, варто відзначити відсутність складних налаштувань, наявність простого і лаконічного інтерфейсу, і величезну корисність програми. Щоб не тримати «тонни» мало корисних файлів на жорстких дисках, ви можете самі великі і не важливі файли скинути в хмару, при цьому залишивши вільний простір для більш важливих файлів.

Розмір: 74 МБ
Інтерфейс: Англійський
Платформа: Windows Vista/7/8/10

Скачати NetDrive

Дзеркало NetDrive


07.01.2018


Цікаві програми


3

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

FDFSpy – скопіювати файли при підключенні флешки

Print Envelopes – друк візитних карток, конвертів і етикеток

Nokia Suite – працюємо з телефонами Nokia

Minecraft – побудуй свій виртульный місто
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист