Компанія gearbox software випустила нове оновлення borderlands 3 , це виправлення, яке не потребує завантаження клієнта. Гравці будуть автоматично отримувати патч після підключення до серверів гри. Читайте офіційні примітки до патча нижче.

примітки до патча:

Сьогоднішні зміни в borderlands 3 активують наступний виклик community carnage challenge і збільшують шкоди снайперської гвинтівки!

Long-distance relations доручає спільноті перемогти 20 мільйонів ворогів за допомогою снайперських гвинтівок за спеціальну нагороду shift! пам’ятайте, щоб ці вбивства зараховувалися вбивчий удар повинен бути від самої снайперської гвинтівки, а не додаткові ефекти (такі як шкоди з плином часу або вибуховий шкоди)!

Торговий автомат моріса на чорному ринку також буде переміщатися в нове місце по четвергах о 9:00 am pt/12: 00 pm et і активується за допомогою виправлення.

Ці зміни будуть транслюватися на всіх платформах до 12:00 pm pt. Щоб застосувати виправлення, зачекайте в головному меню, поки не побачите знак з написом ” виправлення застосовані!» якщо у вас виникли проблеми або ви хочете залишити відгук, надішліть заявку на support.2k.com.

  • активація другого випробування моріса в бойні в співтоваристві: довгострокові відносини
  • снайперські гвинтівки
  • підвищений шкоди від зброї
  • примітка розробника: ми застосовуємо посилення плоского шкоди до снайперських гвинтівок, щоб зробити їх більш смертоносними протягом всієї гри. Після того, як ці зміни набудуть чинності, ми розглянемо додаткові коригування унікальних снайперських гвинтівок, якщо це необхідно.