з учорашнього дня відеокарті amd radeon rx 6600 приділяється багато уваги, як і будь-якому подібному продукту на старті продажів. Ознайомитися з основними технічними характеристиками і продуктивністю в ігрових додатках можна було вже вчора в даному матеріалі. Настав час дізнатися, на що amd radeon rx 6600 здатна в майнінг (для якого вона і була випущена, як і всі інші відеокарти в 2021 році, за твердженням майнер). Тестування провів youtube-канал dizzy mining.

На стокових налаштуваннях в алгоритмі ethash amd radeon rx 6600 (не xt) видає близько 26,7 mh/s при споживанні 87 ват. Температури при цьому досягли відміток 60c по чіпу, 68c в найгарячішій точці і 80c по пам’яті, при автоматичному налаштуванні роботи вентиляторів системи охолодження.

Після трохи більш тонкої настройки параметрів роботи адаптера він зміг вичавити з себе близько 29 mh/s, споживаючи вже всього 55 ват енергії. Максимальні температури при цьому зросли на 1-2 градуси, а вентилятори працювали на 35%-ій швидкості, все в тому ж режимі “auto”.

З огляду на, що старший побратим radeon rx 6600 xt при 56 ватах здатний забезпечити близько 31 mh/s, то новинка безумовно може зацікавити деяких майнер. Звичайно за умови, що ціни не підуть далеко від того рівня, який вони продемонстрували сьогодні, про що можна прочитати в даному блозі.