Компанія koei tecmo сьогодні представила новий трейлер dynastywarriors 9: empires — тактико-стратегічне відгалуження dynasty warriors 9. Як і попередні ітерації підсерії, грапропонує насолодитися не тільки зубодробітельнимі битвами з ворогами, а й осмислено зайнятися політикою, керувати ресурсами і військами. Відео наочно демонструє численні особливості гри і можливості, які допоможуть гравцям грамотновести свою наступальну політику і підпорядкувати непокірні китайські землі.

Крім того, компанія koei tecmo пообіцяла випустити демоверсіюdynasty warriors 9 empires для консолей playstation 5, playstation4, xbox series x|s, xbox one і nintendo switch в самий найближчий час. Подробиці будуть оголошені пізніше.

Прем’єра dynasty warriors 9 empires відбудеться 15 лютого 2022 року на консолях playstation 5, playstation 4, xbox series x|s, xboxone, nintendo switch, а також на pc в сервісі steam. Гра будетдоступна в цифровому вигляді на pc і в цифровому вигляді і на фізіческіхносітелях на консолях. Крім звичайного видання, в продаж надійде необмежене, до складу якого увійдуть саундтрек, артбук і набір карт з персонажами.