Нещодавно влада китаю посилила обмеження по ігровому часу для дітей, що не могло не позначитися на кіберспорті. У мережі існує думка, що через це рішення на змагальній сцені стане менше молодих талантів. Цілком можливо, закон вплине і на активні команди з неповнолітніми у складі.

jackeylove став чемпіоном 2018 world championship з league of legends у віці 17 років у складі invictus gaming

Після вступу обмежень в силу відразу кілька турнірних операторів призупинили поточні змагання. У список таких чемпіонатів потрапили codm masters по call of duty: mobile, peacekeeper elite league по pubg: mobile і lpl qualifier по league of legends: wild rift. Організатори зазначили, що почнуть перевіряти вік учасників — у деяких відомих колективах числяться неповнолітні. Як планують вирішувати проблему із забороною, втім, поки неясно.

Користувачі соціальних мереж і авторитетні змі вважають, що настільки жорстке обмеження — дітям дозволено проводити в грі три години на тиждень — не дозволить молодим талантам досягати досить високих результатів і ефективно тренуватися. Заборона може позначитися не тільки на діючих професійних колективах, а й на системі молодіжних складів, які підтримують багато великих клубів, надаючи їм ресурси для розвитку і шанс пробитися в основну команду.

Обмеження на ігровий час для дітей набуло чинності 1 вересня. Тепер неповнолітні жителі китаю можуть грати не більше трьох годин на тиждень у спеціально відведені періоди-з 20:00 до 21:00 у п’ятницю, суботу та неділю, а також у дні державних свят.