При видаленні або перенесенні поштової скриньки outlook є ймовірність втрати даних, що зберігаються у файлах .ost. Якщо вам знадобилося швидко провести конвертацію з формату .ost в .pst, скористайтеся онлайн-сервісами. Процес займе мінімум часу.

Як виконати конвертування

Формат .ost призначається для зберігання даних по outlook. У них знаходяться електронні листи. Розташування файлу залежить від того, яка версія outlook встановлена на ваш персональний комп’ютер.

Відомості в даному форматі можна прочитати без з’єднання з мережею, це головна особливість розширення .ost. Синхронізація даних відбувається відразу після того, як email сервер відновлює свою роботу. Після видалення облікового запису outlook дані в цьому форматі стають нечитабельним.

Конвертація може допомогти в їх розшифровці. Для вирішення даного завдання використовується спеціальне пз або різні онлайн-сервіси:

  • програми (як платні, так і безкоштовні) мають розширеним функціоналом – наприклад, можуть відновлювати пошкоджені документи. Спектр можливостей залежить від можливості платної підписки.
  • онлайн-сервіс допоможе, якщо на пк немає вільної пам’яті або користувач не бажає встановлювати додаток. Все, що потрібно-підключення до інтернету. Операційна система windows, наявність microsoft outlook не обов’язкові.

Вибір залежить від особистих переваг користувача. Найшвидший і зручний варіант-утиліти, що працюють без скачування.

Зручний онлайн сервіс

Recovery toolbox – універсальний сервіс для роботи з даними у форматі .ost. Він дозволяє швидко змінити розширення файлу. Для роботи буде потрібно тільки діюча електронна пошта і безпосередньо конвертований документ. Оплачувати процедуру зміни розширення не потрібно.

Якщо ви хочете використовувати інструмент без підключення до мережі інтернет, рекомендується скачатидесктопную версію програми. Це дозволить розшифровувати пошкоджені і захищені документи, а також перевіряти їх зміст перед конвертацією.

Онлайн-додаток легко впорається з більшістю файлів. Якщо у вас не вийшло відновити дані, зверніться в технічну підтримку або спробуйте повторити операцію через програму для пк.